Sezónne vlaky Poprad-Tatry - Muszyna

* KVC = Komplexné vybavenie cestujúcich

  • sezónne vlaky kategórie RR spájajú Poprad s poľskou Muszynou, kde je zabezpečený prestup zo/do smeru Krynica, Kraków a Jasło

  • objavujte prírodné krásy a turistické atrakcie u našich severných susedov

  • vlaky prevádzkuje ZSSK v spolupráci s poľským dopravcom Koleje Małopolskie (KML)

  • premávajú v sobotu a v nedeľu od 29. júna do 1. septembra 2019

Cestovné lístky

  • zakúpite v pokladniciach ZSSK vybavených systémom KVC* alebo vo vlaku
  • predaj sa začína 29. júna 2019
  • cestovné lístky a miesta vo vlaku sú iba do 2. vozňovej triedy

Cenník z/do Muszyny

východová/cieľová stanica

celé jednosmerné cestovné

dieťa do 16 rokov / pes

Plaveč

2,00 €

1,00 €

Stará Ľubovňa

3,00 €

1,50 €

Podolínec

4,00 €

2,00 €

Spišská Belá zastávka

4,00 €

2,00 €

Kežmarok

4,00 €

2,00 €

Poprad-Tatry

5,00 €

2,50 €

  • pri nákupe je možné využiť aj Kreditné konto
  • možnosť zakúpenia lístka pre bicykel v pokladniciach ZSSK v cene 1,50 €
  • pre vnútroštátnu prepravu v úseku Poprad-Tatry - Plaveč platia štandardné prepravné a tarifné podmienky ZSSK

Platnosť a vrátenie medzištátneho lístka

  • platnosť lístka je jeden deň (do 24:00 h)
  • nevyužitý lístok je možné vrátiť najneskôr deň pred začatím jeho platnosti v pokladniciach ZSSK vybavených systémom KVC* so stornom 10 % z ceny lístka, minimálne 1 €

Cestovný poriadok spojenia Poprad-Tatry - Krynica a späť

stanica

prích. - odch.

prích. - odch.

RR 8361 TATRY

RR 8363 TATRY

Poprad-Tatry

07:30 odch.

15:27 odch.

Kežmarok

07:51 odch.

15:51 odch.

Spišská Belá zastávka

08:02 odch.

16:02 odch.

Podolínec

08:20 odch.

16:20 odch.

Stará Ľubovňa *

08:34 odch.

16:37 odch.

Plaveč

08:52 odch.

17:03 odch.

Muszyna

09:10 prích.

17:21 prích.

Os 33113 JAWORZYNA

Os 33109 NIKIFOR

Muszyna

10:00 odch.

21:01 odch.

Muszyna-Zdroj

10:04 odch.

21:05 odch.

Powroznik

10:09 odch.

21:10 odch.

Krynica

10:18 prích.

21:20 prích.

stanica

prích. / odch.

prích. / odch.

Os 33124 NIKIFOR

Os 30610 JAWORZYNA

Krynica

04:44 odch.

17:15 odch.

Powroznik

04:52 odch.

17:25 odch.

Muszyna-Zdroj

04:57 odch.

17:30 odch.

Muszyna

05:01 prích.

17:34 prích.

RR 8364 TATRY

RR 8366 TATRY

Muszyna

09:58 odch.

17:50 odch.

Plaveč

10:17 odch.

18:09 odch.

Stará Ľubovňa *

10:32 odch.

18:24 odch.

Podolínec

10:44 odch.

18:36 odch.

Spišská Belá zastávka

10:57 odch.

18:49 odch.

Kežmarok

11:06 odch.

19:02 odch.

Poprad-Tatry

11:29 prích.

19:25 prích.

* V Starej Ľubovni môžete využiť autobusový prípoj zo železničnej stanice na Ľubovniansky hrad a späť - kliknutím otvoríte cestovný poriadok.

^ Hore