Lepšia a dostupnejšia 1. trieda

Vyskúšali ste už cestovanie v 1. triede? Ponúkame pohodlnejšie vozne a na vybraných trasách služby navyše.

Služby

Výhodnejšie ceny

Bratislava – Humenné (cez Prešov)

25,62 €

 

 

Bratislava – Košice

23,40 €

 

 

Bratislava – Poprad Tatry

19,72 €

 

 

Bratislava – Žilina

13,36 €

 

 


Zľava vyše 25 %

Zľava 50 %

Zľava do 80 %

Vedeli ste?

Uvedené ceny, zľavy a informácie v časti "Vedeli ste" platia vo všetkých vo vlakoch s 1. triedou na území Slovenska okrem vlakov InterCity. Ak vás zaujímajú podrobnejšie informácie o cenách a zľavách vo vlakoch InterCity, kliknite prosím sem.

Vzhľad vozňov 1. triedy v medzištátnych diaľkových vlakoch sa odlišuje. V týchto vlakoch sú (s výnimkou linky Žilina – Praha cez Púchov, Banská Bystrica - Ostrava a čiastočnou výnimkou linky Košice - Budapešť) radené súpravy zahraničných partnerov ČD a MÁV-Start. Fotogaléria zobrazuje radenie vlakov od 11. júna 2017.

^ Hore

Vyhľadanie spojenia

Vyhľadanie spojenia

Železničný dopravca - Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK), s ktorým cestujete, nesie zodpovednosť za vašu prepravu a prepravu vašej batožiny a musí rešpektovať vaše práva, ktoré vám vyplývajú z Nariadenia Európskeho parlamentu a rady č. 1371/2007/ES o právach a povinnostiach cestujúcich v železničnej preprave.
Pre vnútroštátnu diaľkovú železničnú osobnú prepravu boli ZSSK Ministerstvom dopravy a výstavby SR udelené výnimky z plnenia niektorých ustanovení.