DOPRAVNÉ SPRAVODAJSTVO ZSSK

Ak sa vám tweety nezobrazujú (napríklad používate staršiu verziu internetového prehliadača), kliknite prosím priamo na twitterový profil zssk_mimoriadne.

Na Twitteri zverejňujeme aktuálne informácie o udalostiach s najvýznamnejším vplyvom na prevádzku vlakov ZSSK. Podrobnejšie informácie o vašom spoji a prípojoch získate od personálu vo vlaku alebo non-stop na Kontaktnom centre Železničnej spoločnosti Slovensko (tel. 18 188, e-mail: info@slovakrail.sk), prípadne v zákazníckych centrách. Ak uvádzame ako príčinu mimoriadnosti "prevádzkové dôvody", môže byť príčin viacero alebo ich je zložité určiť.

 

KDE SA NACHÁDZA VÁŠ VLAK?

 Kliknutím na vlajky získate viac informácií 

Slovensko

Česko

Rakúsko

Maďarsko

Poľsko

Nemecko

Kliknutím na vlajku otvoríte externú stránku s mapou pohybu vlakov v príslušnej krajine. Prevádzkovateľom uvedených portálov nie je Železničná spoločnosť Slovensko. Slovenskú mapu zabezpečujú Železnice Slovenskej republiky (ŽSR), zahraničné mapy partnerské železnice v zahraničí. Zahraničné mapy sa vám môžu zísť, ak sa napríklad chystáte na vlak, ktorý na Slovensko prichádza z Českej republiky, Rakúska alebo Maďarska.

 

Kliknutím na ikony získate viac informácií 

  ĎALŠIE INFORMÁCIE

Prehľad
plánovaných výluk

Železničiarsky

slovník

^ Hore