Internetový obchod ZSSK

Umožňuje zakúpiť si cestovné doklady alebo vydať cestovný lístok na bezplatnú prepravu priamo z pohodlia domu alebo z práce aj 15 minút pred odchodom vlaku cestou na stanicu. K dispozícii je aj mobilná verzia webu prispôsobená smartfónom a tabletom. Cestovný lístok si nemusíte vytlačiť (výnimkou sú len medzištátne lístky BERLIN ŠPECIÁL, autovlak a EUROPA EXPRES v prípade rezervácie lôžka alebo ležadla), stačí ho ukázať na displeji.
Cestovný lístok zakúpený cez internet je platný na konkrétny vybraný vlak. Cestujúci ho však môžu použiť aj vo všetkých nasledujúcich spojoch na rovnakej trase v čase platnosti (okrem cestujúcich v rámci bezplatnej prepravy v diaľkových vlakoch, ponuky EUROPA EXPRES, BERLIN ŠPECIÁL, lístka na autovlak a ponuky SLOVAK EXPRES). Ak si teda nie ste istí, ktorým vlakom chcete cestovať, zakúpte si lístok na skorší spoj a neskôr ho použijete bez formalít v nasledujúcich spojeniach, kde si prípadne iba dokúpite miestenku. Zíde sa to napríklad, keď svoj vlak nestihnete.

Výhody

*Zľava pri zakupovaní jednorazových vnútroštátnych cestovných lístkov sa nevzťahuje na príplatky, rezervácie, ponuku SLOVAK EXPRES, na traťové predplatné, časové sieťové cestovné lístky na trate Tatranských elektrických železníc a Ozubnicovej železnice a na cestovné lístky na Integrovaný dopravný systém v Bratislavskom kraji (IDS BK).

Možnosti predaja

Platba

Platba je realizovaná cez elektronické bankovníctvo prostredníctvom produktov Tatra banky – TatraPay, Slovenskej sporiteľne – SporoPay, Všeobecnej úverovej banky - e Platba VÚB a prostredníctvom platobných kariet s logom Maestro, MasterCard, VISA a VISA Electron pri produkte Československej obchodnej banky - GP webpay. Na platbu vybraných druhov cestovných lístkov môžete použiť aj Kreditné konto.

Ak by sa vyskytli komplikácie

V prípade problémov pri nákupe cestovných dokladov cez internet (napríklad ste zaplatili a hneď po zaplatení sa vám nezobrazil cestovný doklad, prípadne nedošiel na vami uvedený e-mail) nás prosím hneď kontaktujte na telefónnom čísle 18 188, v prípade že voláte zo zahraničia: +421 24 48 58 188 (ceny hovorov zobrazíte kliknutím)

Podrobné informácie

Pred nákupom

si prosím pozorne prečítajte Obchodné podmienky internetového obchodu ZSSK. Tie sa vám zobrazia aj pred prechodom na stránku banky a pokračovať v nákupe môžete až po potvrdení súhlasu s obchodnými podmienkami. 

Fotogaléria

Dátum poslednej aktualizácie: 18.05.2016
^ Hore

Vyhľadanie spojenia

Vyhľadanie spojenia

Železničný dopravca - Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK), s ktorým cestujete, nesie zodpovednosť za vašu prepravu a prepravu vašej batožiny a musí rešpektovať vaše práva, ktoré vám vyplývajú z Nariadenia Európskeho parlamentu a rady č. 1371/2007/ES o právach a povinnostiach cestujúcich v železničnej preprave.
Pre vnútroštátnu diaľkovú železničnú osobnú prepravu boli ZSSK Ministerstvom dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR udelené výnimky z plnenia niektorých ustanovení.