S preukazom RAILPLUS lacnejšie do Česka, Rakúska alebo Švajčiarska

Zákaznícke karty KLASIK RAILPLUS, neprenosný MAXI KLASIK, JUNIOR RAILPLUS a SENIOR RAILPLUS vám umožnia cestovať lacnejšie nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Prečítajte si, aké zľavy získate.

Výhody

Ako to funguje

Kde odporúčame využiť ponuku RAILPLUS

  • s preukazom KLASIK RAILPLUS a JUNIOR RAILPLUS z Bratislavy do Prahy za 16,89 € (ušetríte 11,11 €), (na zváženie je aj ponuka EUROPA EXPRES od 12 €, kde je však počet lístkov limitovaný a platia len na zvolený vlak),
  • s ktorýmkoľvek preukazom RAILPLUS z Bratislavy do Salzburgu a späť za 41,80 € (oproti lístku CityStar bez RAILPLUS ušetríte 4,60 €),
  • s ktorýkoľvek preukazom RAILPLUS z Bratislavy do Zūrichu a späť za 87,23 € (oproti lístku CityStar bez RAILPLUS ušetríte 17,97 €).

Kde odporúčame využiť iné ponuky

  • do Maďarska, Poľska a do Viedne sú k dispozícii špeciálne relačné zľavy alebo zvýhodnené spiatočné lístky pre všetkých cestujúcich bez rozdielu, ktoré vychádzajú ešte výhodnejšie.
Dátum poslednej aktualizácie: 09.05.2017
^ Hore

Vyhľadanie spojenia

Vyhľadanie spojenia

Železničný dopravca - Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK), s ktorým cestujete, nesie zodpovednosť za vašu prepravu a prepravu vašej batožiny a musí rešpektovať vaše práva, ktoré vám vyplývajú z Nariadenia Európskeho parlamentu a rady č. 1371/2007/ES o právach a povinnostiach cestujúcich v železničnej preprave.
Pre vnútroštátnu diaľkovú železničnú osobnú prepravu boli ZSSK Ministerstvom dopravy a výstavby SR udelené výnimky z plnenia niektorých ustanovení.