Nemecko

Chystáte sa do Nemecka? Na výber máte priamy vlak EuroCity z Budapešti cez Bratislavu a Prahu. Alebo môžete využiť spojenia s prestupom vo Viedni či v Prahe.

Ak cestujete do Berlína...

BERLIN ŠPECIÁL

Najvýhodnejšia cena do nemeckej metropoly z našej ponuky. Počet týchto lístkov je limitovaný a dajú sa získať prostredníctvom internetového obchodu ZSSK. Z Bratislavy môžete do Berlína cestovať

od 39 €.

Relačná zľava do Berlína

Ak by ste lístok BERLIN ŠPECIÁL už nedostali, z Bratislavy, Žiliny a Košíc môžete cestovať do Berlína za špeciálnu spiatočnú relačnú cenu, ktorá je tiež výrazne výhodnejšia než obyčajné medzinárodné cestovné. Cena z Bratislavy v 2. vozňovej triede vychádza v prepočte 71 € na jednu cestu. Počet týchto lístkov nie je nijako obmedzený a platia celý mesiac, pričom deti majú polovičné cestovné.

Ak cestujete do Mníchova...

Relačná zľava do Mníchova

Aj na cestu do Mníchova môžete využiť výhody spiatočnej relačnej zľavy. Cesta cez Rakúsko v 2. vozňovej triede vás vyjde v prepočte 47 €.

 

 

Tipy na cestu

  • deti do 6 rokov cestujú bezplatne.
Dátum poslednej aktualizácie: 27.02.2018
^ Hore

Vyhľadanie spojenia

Vyhľadanie spojenia

Železničný dopravca - Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK), s ktorým cestujete, nesie zodpovednosť za vašu prepravu a prepravu vašej batožiny a musí rešpektovať vaše práva, ktoré vám vyplývajú z Nariadenia Európskeho parlamentu a rady č. 1371/2007/ES o právach a povinnostiach cestujúcich v železničnej preprave.
Pre vnútroštátnu diaľkovú železničnú osobnú prepravu boli ZSSK Ministerstvom dopravy a výstavby SR udelené výnimky z plnenia niektorých ustanovení.