MAXI KLASIK

Veľa cestujete? Za ponuku MAXI KLASIK zaplatíte iba raz a až jeden rok môžete využívať neobmedzene vlaky Železničnej spoločnosti Slovensko na celom Slovensku. Sieťový lístok MAXI KLASIK ponúkame pre jednotlivcov i skupiny.

Súvisiace články

Výhody s MAXI KLASIK

Pre jednotlivca i pre skupinu

MAXI KLASIK neprenosný:

Tento celosieťový cestovný lístok je vystavený na meno držiteľa. Lístok je vhodný najmä pre pravidelne dochádzajúcich na dlhšie vzdialenosti, obchodných cestujúcich ako aj všetkých, pre ktorých je pravidelné cestovanie súčasťou životného štýlu. 

MAXI KLASIK prenosný:

Mimoriadne vhodný pre firmy a organizácie, ktorých zamestnanci pravidelne cestujú na dlhšie vzdialenosti. Nie je vystavený na konkrétnu osobu, takže jeho použitie je veľmi pružné.

Cenník

Ponuka

Forma a platnosť

2. vozňová trieda

1. vozňová trieda

MAXI KLASIK

neprenosný na 1 rok

850 €

960 €

MAXI KLASIK

neprenosný na 1/2 roka

600 €

670 €

MAXI KLASIK

prenosný na 1 rok

960 €

1070 €

MAXI KLASIK

prenosný na 1/2 roka

670 €

750 €

V cene je zahrnutá 20 % DPH.

Ako získať MAXI KLASIK

TIP: Zavolajte a pošleme vám
miestenku do mobilu.

Fotogaléria

Dátum poslednej aktualizácie: 09.02.2018
^ Hore

Vyhľadanie spojenia

Vyhľadanie spojenia

Železničný dopravca - Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK), s ktorým cestujete, nesie zodpovednosť za vašu prepravu a prepravu vašej batožiny a musí rešpektovať vaše práva, ktoré vám vyplývajú z Nariadenia Európskeho parlamentu a rady č. 1371/2007/ES o právach a povinnostiach cestujúcich v železničnej preprave.
Pre vnútroštátnu diaľkovú železničnú osobnú prepravu boli ZSSK Ministerstvom dopravy a výstavby SR udelené výnimky z plnenia niektorých ustanovení.