SLOVAK EXPRES - v noci cez Slovensko výhodne

Cestovanie nočnými vlakmi na Slovensku je teraz ešte výhodnejšie. S novým špeciálnym lístkom SLOVAK EXPRES sa napríklad z Bratislavy do Košíc, Humenného či Prešova a tiež opačným smerom môžete dopraviť už od 14,90 €.

 

Výhody so SLOVAK EXPRES

  • môžete ušetriť až vyše 30 percent z ceny obyčajného cestovného

  • ak si vyberiete lístok bez lôžka alebo ležadla, máte v cene miestenku na sedenie,

  • ak si vyberiete lôžko alebo ležadlo, všetky služby nočného vlaku sú vám k dispozícii podľa vybraného typu lôžka alebo ležadla

  • ak hľadáte súkromie, cestovný lístok v lôžkovom kupé len pre vás ponúkame iba za 39 €

Kde môžete získať ponuku

  • pokladnice ZSSK vybavené KVC
  • internetový obchod ZSSK (po vyhľadaní spoja kliknite na tlačidlo nákup dokladu a zvoľte možnosť SLOVAK EXPRES)

Lístok si môžete kúpiť v pokladnici či cez internet najneskôr 24 hodín pred pravidelným odchodom vlaku z východovej stanice. Počet lístkov je limitovaný. Platí len vo vlaku a v deň, na ktoré je rezervovaný.

Na ktoré vlaky sa dá kúpiť SLOVAK EXPRES

(kliknutím otvoríte cestovný poriadok)

Obsah ponuky 

Cena

cestovné + miesto na sedenie 

14,90 €

cestovné + ležadlo v 6-miestnom kupé 

17,00 €

cestovné + ležadlo v 4-miestnom kupé 

19,00 €

cestovné + lôžko Triple

21,00 €

cestovné + lôžko Double

29,00 €

cestovné + lôžko Single

39,00 €

Ceny sú rovnaké bez ohľadu na to, či cestujete napríklad z Bratislavy do Košíc alebo až do Humenného.

Vrátenie lístka:

  • z dôvodov na strane cestujúceho – najneskôr 24 hodín pred pravidelným odchodom vlaku z nástupnej stanice, storno vo výške 10 % z ceny cestovného dokladu. Lístok zakúpený v pokladnici je možné vrátiť v pokladnici vybavenej KVC, lístok zakúpený cez internet len prostredníctvom online formulára (otvoríte kliknutím). Vrátenie cestovného dokladu v 1. deň platnosti a čiastočné vrátenie cestovného dokladu nie je možné,
  • z dôvodov na strane dopravcu  –  do 60 minút po odchode vlaku z nástupnej stanice,  vrátenie je možné len v pokladnici KVC (aj cestovného dokladu zakúpeného prostredníctvom internetu).

Tip ZSSK: Ak si aktivujete Kreditné konto, získate bonus 5 % k vloženým finančným prostriedkom a väčšiu pružnosť, ak sa rozhodnete vrátiť cestovný lístok.

Vozne WLABmee vo fotogalérii sa používajú najmä v nočných vlakoch do Českej republiky. Foto: ZSSK a Wagon Slovakia Košice

Fotogaléria

Dátum poslednej aktualizácie: 17.01.2018
^ Hore

Vyhľadanie spojenia

Vyhľadanie spojenia

Železničný dopravca - Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK), s ktorým cestujete, nesie zodpovednosť za vašu prepravu a prepravu vašej batožiny a musí rešpektovať vaše práva, ktoré vám vyplývajú z Nariadenia Európskeho parlamentu a rady č. 1371/2007/ES o právach a povinnostiach cestujúcich v železničnej preprave.
Pre vnútroštátnu diaľkovú železničnú osobnú prepravu boli ZSSK Ministerstvom dopravy a výstavby SR udelené výnimky z plnenia niektorých ustanovení.