Cesta vlakom na Profesia days v Košiciach za polovicu

22.9.2017

  • ZSSK podporuje veľtrh práce PROFESIA DAYS, ktorý sa prvýkrát v histórii koná v Košiciach.

  • Cestujúcich, ktorí navštívia veľtrh práce vlakom, zvezie ZSSK cestou naspäť bezplatne

BRATISLAVA - Národný dopravca ZSSK podporuje zvyšovanie mobility pracovnej sily a ľudí, ktorí si aktívne hľadajú prácu. Preto je tiež tento rok partnerom jedinečného veľtrhu pracovných príležitostí PROFESIA DAYS, ktorý sa prvý krát vo svojej osemročnej histórii uskutoční aj v Košiciach.  1. ročník Profesia days Košice sa bude konať vo štvrtok, 28. septembra 2017, v Spoločenskom pavilóne. Podujatie organizuje prevádzkovateľ najväčšieho slovenského jobportálu Profesia.sk.

Návštevníci veľtrhu práce  môžu pricestovať do Košíc vlakom lacnejšie a ušetriť na cestovnom až 50 percent. Stačí, ak si z ktoréhokoľvek miesta Slovenska kúpia jednosmerný celý lístok do Košíc označený „VLAKOM NA PROFESIA DAYS 2017“. Organizátor veľtrhu  cestovný lístok potvrdí a návštevník môže použiť tento lístok aj na cestu vlakom späť. Ponuka je už v predaji v pokladniciach ZSSK.

„ZSSK podporuje mobilitu obyvateľov Slovenska a chce aj touto formou zvýrazniť myšlienku Profesia days – stretni príležitosť naživo. Ponúkanou zľavou by sme radi motivovali ľudí k návšteve veľtrhu aby tak mali bližšie k práci, bližšie k príležitosti“ konštatuje Karol Martinček, riaditeľ úseku obchodu ZSSK a pripomína, že železničná doprava je stále výhodnejšou alternatívou oproti individuálnej na dochádzanie pre všetkých, čo cestujú do práce pravidelne. „ZSSK poskytuje traťové predplatné lístky, ktoré umožňujú cestovať neobmedzene na zvolenom úseku trate, so zľavou až 50% z obyčajného cestovného“ zdôraznil K. Martinček.

Podmienky akcie VLAKOM NA PROFESIA DAYS 2017:

  • lístok na cestu späť platí s pečiatkou od organizátora,
  • lístok je možné využiť vo vlakoch kategórie Os, REX, RR, R, Ex a EN, 
  • vo vlakoch EC možno cestovať s príplatkom 1 €, na vlaky IC alebo SC sa akcia nevzťahuje,
  • lístok platí v 2. vozňovej triede; 1. trieda, miestenky, lôžka alebo ležadlá sa dajú doplatiť,
  • lístok na cestu do Košíc platí od 27. do 28. septembra 2017, vrátiť späť sa môžete najneskôr do 29. septembra 2017 do 24:00.

Podrobnosti o ponuke nájdete na web stránke ZSSK.

Všetky informácie o podujatí nájdete na stránke www.profesiadays.sk

Hovorca a riaditeľ odboru komunikácie Železničnej spoločnosti Slovensko, a. s.
Tomáš Kováč
, tel.: 02/2029 7015, 0904/875 396, Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3
e-mail:
hovorca@remove-this.slovakrail.sk; kovac.tomas@remove-this.slovakrail.sk

* * * *

O Železničnej spoločnosti Slovensko:
Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK)
zabezpečuje osobnú železničnú dopravu na Slovensku. Stopercentným akcionárom ZSSK je Slovenská republika prostredníctvom Ministerstva dopravy a výstavby SR, ktorá si zmluvne objednáva a platí služby vo verejnom záujme v osobnej železničnej doprave. Prioritnú časť majetku tvoria železničné koľajové vozidlá (rušne, vozne, vlakové súpravy). Spoločnosť vznikla v roku 2005 a je jedným z troch nástupníckych podnikov jednotných železníc (popri Železniciach SR a Železničnej spoločnosti Cargo Slovakia). 

ZSSK realizuje priemerne 1450 vlakov denne, zastavuje na 697 staniciach a zastávkach, jazdí na linkách po viac než 2800 kilometroch tratí na Slovensku.

Informácie o osobnej železničnej doprave:
Kontaktné centrum 18 188
, alebo +421 2448 58 188 (zo zahraničia)
www.slovakrail.sk alebo www.facebook.com/ZSSK.sk, info@remove-this.slovakrail.sk
Aktuálna poloha vlakov: http://tis.zsr.sk/elis/pohybvlaku-iframe 

Aktuality

^ Hore

Vyhľadanie spojenia

Vyhľadanie spojenia